Płytki z cegły na ścianę

Płytki z cegły to doskonała alternatywa dla tradycyjnej tapety lub fototapety. Cegła w każdym wnętrzu prezentuje się bardzo oryginalnie i niebanalnie. Idealnie komponuje się ona z białym kolorem ścian, gdyż biel optycznie powiększa każde pomieszczenie, nadaje mu świeżości i nowoczesnego wyglądu. Wiele osób wybiera również farbę w odcieniu szarości.

Cegła na ścianę idealnie prezentuje się w kuchni, salonie, przedpokoju, jadalni a także w firmowym biurze. Dowolne płytki z cegły można umieścić na całej ścianie bądź jedynie na niewielkim elemencie, na przykład pomiędzy meblami kuchennymi lub wokół kominka.

Wiele modeli znaleźć można w marketach budowlanych, sklepach z chemią budowlaną oraz w licznych punktach internetowych. Cegła dekoracyjna ze sklepu https://retro-cegly.pl/ dostępna jest w wielu wzorach i kolorach. Sporą popularnością cieszy się cegła o starym wyglądzie, która posiada charakterystyczną ciemną obwódkę na krawędziach.

Za metr produktu należy zapłacić od kilkudziesięciu do nawet ponad stu złotych. Płytki z cegły cechuje bardzo wysoka jakość, wytrzymałość, trwałość oraz odporność na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

W asortymencie sklepu znaleźć można także narożniki z cegły, specjalny klej do montażu oraz inne niezbędne akcesoria. Montaż płytek warto zlecić doświadczonym specjalistom, którzy w czasie pracy wykorzystują najwyższej jakości narzędzia i sprawnie realizują otrzymane zlecenie.

Oczywiście płytki z cegły należy czyścić przy pomocy odpowiednich preparatów oraz miękkiej ściereczki, na przykład z mikrofibry. Środki chemiczne do czyszczenia elementów z cegły dostępne są w wielu marketach, dyskontach, sklepach z chemią budowlaną oraz w popularnych drogeriach.

Ważne aby preparaty nie zawierały alkoholu, który może uszkodzić strukturę cegły i zmienić jej kolor. Cegłę można umieścić również na zewnątrz budynku, na przykład na tarasie bądź na balkonie. Cegła jest bardzo odporna na szkodliwe czynniki atmosferyczne jak na przykład deszcz, śnieg czy nadmierne promienie słoneczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here