Pożyczki bez zaświadczeń

Wiele osób ubiegających się o finansowanie w bankach może zostać poproszone o przesłanie dokumentów poświadczających ich zarobki czy też również miejsce zatrudnienia. Jest to częsta praktyka kiedy szukamy kredytu czy pożyczki w instytucjach bankowych. Aby ominąć cały proces przesyłania zaświadczeń najlepiej udać się do firm pozabankowych, które oferują pożyczki bez zbędnych dokumentów.

Na dowód osobisty

Jedynym dokumentem, który będziesz potrzebował/a będzie Twój dowód osobisty. W formularzu pożyczkowym znajdują się pola, które należy wypełnić wraz z dokumentem tożsamości. Innych rzeczy nie musisz mieć aby poprawnie wypełnić wniosek pożyczkowy. Prosty wniosek umożliwia każdemu (niezależnie od wieku) jego wypełnienie, dzięki czemu pożyczki są łatwo dostępne. Aby wziąć pożyczkę na dowód należy spełnić dodatkowo poniższe warunki:

  • mieć ukończone 18 lat;
  • posiadać polskie obywatelstwo;
  • dostęp do poczty elektronicznej oraz aktywnego numeru telefonu;
  • mieć konto w polskim banku.

Nawet dla zadłużonych

Osoby zadłużone również mają szansę pożyczkę bez zaświadczeń. W przypadku tych osób, zadłużenie powoduje ograniczoną ilość firm, w których warto składać wniosek. W naszym rankingu pożyczek dla zadłużonych wyróżniliśmy te firmy, dla których Twoje zadłużenie nie będzie miało znaczenia. Wejdź na https://pozyczka4you.pl/ i wybierz najlepsza pożyczkę dla siebie.

Nie musimy przedstawiać żadnych zaświadczeń od pracodawcy. Wystarczy, że teraz posiadasz regularne wpływy na konto. Mogą to być: alimenty, zasiłki rodzinne, świadczenie 500 plus czy różne zapomogi. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie stałego wynagrodzenia z umowy o pracę lub z umowy zlecenie. Dzięki temu w oczach firmy pożyczkowej jesteśmy bardziej wiarygodni.

Brak papierologii

Mając kredyt w banku dobrze wiemy przez ile etapów musieliśmy przejść aby dostać pozytywną akceptację. Jeden wniosek, później szereg zaświadczeń, umowa itp. W przypadku pożyczki bez zaświadczeń ten proces jest znacznie prostszy. Firmy pozabankowe zminimalizowały cały proces do minimum. Pieniądze na konto może otrzymać nawet w ciągu 15 minut od decyzji. 

Warto skorzystać z firm, które nie będą od nas wymagały zaświadczeń, przez które w większości przypadków tracimy szansę na dodatkowe finansowanie. Pożyczka bez zaświadczeń to idealne wsparcie dla osób, które potrzebują gotówki na dziś.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here