Praca szuka człowieka

W obecnych czasach pozyskanie dobrego pracownika staje się jednym z największych wyzwań dla wielu firm. Odpowiednio wykwalifikowana osoba, zatrudniona w wyniku rekrutacji daje nam szansę na to, że nasza firma będzie się nadal rozwijać. Przejrzenie kilkudziesięciu czy też kilkuset CV może być jednak wyzwaniem, które pochłonie nam sporo czasu. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą specjalistyczne programy komputerowe, potrafiące szybko i z największą efektywnością znaleźć najlepszych kandydatów oraz kandydatki na dane stanowisko.

  1. Dobrego pracownika zatrudnię od zaraz
  2. Program na miarę naszych potrzeb
  3. Szukajcie, a znajdziecie

Dobrego pracownika zatrudnię od zaraz

Nowoczesny system do rekrutacji Element, czyli tak zwany ATS (do applicant tracking system) pomaga w pozyskiwaniu odpowiednich kandydatów przy pomocy działań opartych na zaawansowanej sztucznej inteligencji. Dzięki Element proces pozyskiwania potencjalnych kandydatów przebiega o wiele szybciej. Sztuczna inteligencja wykorzystana w systemie potrafi dokładnie zrozumieć treść życiorysów. Dzięki temu rozwiązaniu opisywanego ATS rekrutacja staje się szybsza i bardziej efektywna. Dodatkowo Element tworzy uporządkowaną bazę osób, ich kompetencji zawodowych oraz historii zatrudnienia. Zyskujemy w ten sposób przejrzysty zasób danych, z którego możemy skorzystać w każdej chwili.

Program na miarę naszych potrzeb

Jest to ATS, dzięki któremu pozyskiwanie potencjalnych kandydatów stanie się o wiele łatwiejszym zadaniem. Element może aktywnie przeszukiwać zasoby sieciowe i dopasowywać kandydatów z naszej bazy do potrzeb poszukujących pracowników firm. Mamy więc skrócony czas poszukiwania kandydatów dopasowanych do bardzo konkretnych potrzeb, dzięki czemu na wejściu zyskujemy przewagę w tym, jakże wymagającym, biznesie. Element to system do rekrutacji, który na bieżąco monitoruje ogłoszenia rekrutacyjne, dzięki czemu błyskawicznie dowiadujemy się o potrzebach rekrutacyjnych firm czy całych branż.

Szukajcie, a znajdziecie

Jak więc widzimy, dzięki ATS rekrutacja może przebiegać o wiele sprawniej, łatwiej i przyjemniej. Na stronie elementapp.ai znajdziemy demo programu, dzięki któremu będziemy mogli się zapoznać z jego potencjalnymi możliwościami. To powinno umożliwić nam podjęcie dobrej decyzji. System rekrutacyjny Element pozwala na przeniesienie danych z innych ATS w ciągu kilku godzin, a my otrzymujemy dostęp do zupełnie nowej platformy, dzięki której wkroczymy w XXII wiek naszych potencjalnych możliwości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here