kasjer

Zarówno sprzedawców oraz kasjerów możemy spotkać na każdym kroku. Każdego dnia pojawia się ogromna ilość ogłoszeń o pracę z całego kraju. Kasjerzy to jedna z najbardziej poszukiwanych grup pracowników poszukiwanych w całym kraju. Obowiązki kasjera nie sprowadzają się tylko i wyłącznie do obsługo kasy. Jest to szeroko obsługa klienta obejmująca przyjmowanie zwrotów od klienta, czy też wystawianie faktur, doradztwo klientom, a także czynności związane z obsługą magazynu.

W zależności od wielkości sklepu z jakim mamy do czynienia do obowiązków sprzedawcy należy roznoszenie towaru na półkach sklepowych, zadbać o to by wszystkie promocje były bardzo dobrze widoczne dla klienta. Kasjer dba również o to by dzięki swojej codziennej pracy starał się ograniczać straty jak na przykład sprawdzanie terminu ważności na opakowaniach produktu, a także zabezpieczać towar przed ewentualną kradzieżą ze sklepu. Tego typu obowiązki sprawiają, że wykonywana praca przez kasjera nie jest dla niego zbyt nużąca oraz monotonna.

Ile zarabiają kasjerzy w dyskontach?

Warto zadać sobie pytanie, ile zarabiają kasjerzy w popularnych dyskontach? Pracownicy zatrudnieni na stanowisku kasjera w biedronce zarabiają średnio 3500 złotych na miesiąc. Z kolei w Lidlu zarobki mogą sięgnąć nawet 4350 złotych miesięcznie.

Na gowork.pl tutaj znajdziesz oferty pracy dla kasjerów. Jeżeli ktoś jest zainteresowany lub chce pracować dorywczo na magazynie w biedronce, bo jest studentem zapraszamy serdecznie zapoznać się z ofertą.

Praco jako kasjer w dyskoncie to nieustanny kontakt z klientem. Bez odpowiedniego nastawienia do ludzi nie warto podejmować się tej pracy. Na tym stanowisku przez cały czas coś się dzieje, dlatego kasjer musi być praktycznie przez cały czas skoncentrowany na wykonywanej pracy. Sprzedawca jest odpowiedzialny za gotówkę w kasie. Musi dbać by wszystko się zgadzało, tak by na koniec dnia nie powstała niezgodność w kasie.

Kto może pracować jako kasjer w dyskoncie?

Pracę na stanowisku kasjera może podjąć każda osoba niemal w każdym wieku. Sprawdzają się tutaj osoby młode jak i osoby starsze, najważniejsze to by mieć chęć do pracy. osoby z doświadczeniem również są mile widziane na tym stanowisku, ale równie dobrze osoba bez doświadczenia znajdzie pracę na stanowisku kasjera. Taką osobę wystarczy przyuczyć przez kilka tygodni, by mogła samodzielnie obsługiwać klientów na kasie. Każda firma, sklep gwarantuje przyuczenie oraz odpowiednie szkolenia przygotowujące do wykonywanej pracy. Ponieważ jest to praca wykonywana na zmiany, pracodawcy duży nacisk kładą na dyspozycyjność pracownika.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here