Przejrzystość i funkcjonalność znanych programów do fakturowania

Jaki powinien być dobry program do faktur? Z pewnością przejrzysty, łatwy w obsłudze i posiadać funkcje, które będą użyteczne dla wszystkich korzystających z niego osób. Czy są programy, które są sprawdzonym i dobrym połączeniem wbudowanych opcji? Oczywiście, że tak i chcemy je przedstawić.

Co wpływa na wygodę korzystania z programu do faktur?

Program do faktur powinien być wyposażony w opcje, które uproszczą pracę użytkowników. Jakie to funkcje? Kluczowa jest łatwość obsługi i szybkość poznania potrzebnych funkcjonalności. Dobry program do fakturowania będzie intuicyjny. Jego układ i rozmieszczenie przycisków będzie pozwalał szybko odnaleźć się w przyszłym narzędziu pracy. Oprogramowanie powinno mieć przyjazny interfejs. Użytkownik powinien mieć możliwość zmiany opcji i dostosowania programu pod własne potrzebny. Dobry program do wystawiania faktur pozwoli na dodanie własnego logo, pieczątki czy stworzenie kategorii, bądź oznaczenie danych w sposób ułatwiający pracę przedsiębiorcy. Narzędzie to powinno być aktualizowane. Ciągle zachodzące zmiany prawne muszą być wdrażane również w oprogramowaniu, które ma służyć wystawianiu aktualnych dokumentów. Niektóre programy dostarczają również opcje, które pozwalają automatycznie pobrać przydatne dane typu średni kurs z NBP czy dane kontrahenta z CEIDG po wpisaniu numeru NIP jego firmy.

Faktura Small Business i Faktura Small Business Handel

Program do wystawiania faktur Faktura Small Business to oprogramowanie stworzone przez firmę MEGA-TECH. Drugie to program Faktura Small Business Handel. Producent zaznacza że jest to wersja rozszerzona pierwszego programu. Mowa więc nie tylko o programie do wystawiania dokumentów, ale i programie, w którym jest magazyn. Z uwagi na rozszerzenie funkcjonalności skupmy się na drugim z nich. Faktura Small Business Handel to program dla małych i średnich przedsiębiorstw. Oprogramowanie można bezpłatnie przetestować i samemu posprawdzać przygotowane opcje. Ma wiele zalet, które przedsiębiorca dostrzeże już podczas testowania. Program pozwala szybko stworzyć dokumenty i faktury, wysłać je e-mailem do kontrahentów, czy znanych programów księgowych. Oprogramowanie pozwala wystawiać faktury w różnych walutach, pobierać dane kontrahenta z CEIGD i dowolnie personalizować wygląd opcji. Dodatkowo zawiera przydatne analizy i statystyki, które pozwolą analizować np. sprzedaż. Ten program magazynowy wskaże braki magazynowe i umożliwi przeprowadzenie szybkiej inwentaryzacji. Bez problemu wystawi się w nim podstawowe dokumenty magazynowe, fakturę VAT, bez VAT, fakturę VAT marża i wiele więcej.

Prosty program do faktur to potrzebne narzędzie do pracy w każdym przedsiębiorstwie. Programy od MEGA-TECH są sprawdzone i proste w obsłudze. Docenić można je za przygotowane funkcje i uniwersalność. Mogą z niego korzystać zarówno podatnicy VAT jak i zwolnieni z tego podatku. To dobre rozwiązanie dla firm początkujących w danej branży jak i stale się rozwijających. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here