Skrzynki dla małych browarów

0
576

W Polsce niezwykle dynamicznie rozwija się rzemieślnicza produkcja piwa, a napoje z niewielką zawartością alkoholu i o oryginalnym smaku zdobywają coraz szerszą rzesze sympatyków. Powoli też piwa kraftowe stają się konkurencją dla produkowanych masowo piw z wielkich koncernów.

Wyszukany smak to nie wszystko

Podstawą sukcesu piwa kraftowego na polskim rynku jest niebanalny i niepowtarzalny smak. Miłośnicy tego typu trunków potrafią przemierzać cały kraj w poszukiwaniu nowych doznań smakowych lub bywają tam, gdzie wystawiają się ulubione browary rzemieślnicze, czyli na festynach, jarmarkach i świętach miast. Aby jednak dotrzeć do szerszego grona odbiorców, browary rzemieślnicze potrzebują nie tylko doskonałego produktu, ale także rozpoznawalnego logo i dobrze zorganizowaną dystrybucję. W tym celu konieczna jest współpraca najpierw z dobrym grafikiem i drukarnią, a następnie wybór właściwego producenta butelek do piwa. Warto też wybrać, który producent pojemników plastikowych przygotuje ofertę na miarę potrzeb małej firmy piwowarskiej.

Skrzynki do piwa

O ile na początku przygody z warzeniem piwa rzemieślniczego browarnicy radzą sobie z transportem produktów metodami chałupniczymi i nie myślą o tym, by pojemniki plastikowe producent przygotował specjalnie dla nich, o tyle wraz ze wzrostem zainteresowania na ich produkty oraz udziałem w festiwalach piwnych potrzebne są spersonalizowane opakowania: etykiety na butelki, plakaty, parasole, stoiska oraz skrzynki. Producent opakowań plastikowych posiada w swojej ofercie zarówno duże skrzynki na 20 butelek piwa, jak i mniejsze dostosowane do potrzeb browarów regionalnych. Pojemniki plastikowe producent proponuje w postaci popularnych nosideł na cztery lub sześć butelek. Zarówno duże skrzynki ,jak i nosidła producent opakowań plastikowych opatrzy logo browaru oraz wykona w kolorze spójnym z marką rodzinnej firmy. Korzystanie z jednolitych opakowań, które wykona jeden producent pojemników plastikowych, jest wygodne i ekonomiczne. Skrzynki z logo pozwalają dotrzeć do większej liczby klientów. Zaletą korzystania z skrzynek plastikowych jest ich ogromna funkcjonalność. Są wielorazowego użytku, dzięki czemu eliminuje się ilość wytwarzanych odpadów, są łatwe w myciu i dezynfekcji, a dzięki temu, że są znormalizowane łatwo je układać jedna na drugiej i bezpiecznie transportować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here