Szkolenia w Inprogress

Inprogress jest firmą szkoleniową działającą od 2007 roku. Powstała w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości. Po trzech latach działania uzyskała status niezależnej firmy akredytowanej w zakresie szkoleń PRINCE2®. W 2011 roku otrzymała status firmy afiliowanej, a następnie poszerzyła swą ofertę o szkolenia M_o_R®, MSP®, MoP® oraz P3O®. Dzisiaj jest jedną z najlepszych firm szkoleniowych w Polsce. Co zatem znajduje się w jej ofercie?

Inprogress Plus – Strefa Nielimitowanego Rozwoju

Szkolenia w Inprogress zostały pogrupowane na kategorie tematyczne. Są one dostępne na stronie https://inprogress.pl/. W pierwszej sekcji znajdują się takie warsztaty jak Retrospektywa po nowemu i staremu, Techniki priorytetyzacji w praktyce, Różne oblicza motywacji, Komunikacja – zestaw pierwszej pomocy, Magia informacji zwrotnej, Inprogress Plus – korzyści i najczęściej zadawane pytania oraz Przewodnik po ścieżkach rozwoju.

Zarządzanie projektami, programami i portfelem

Kolejna grupa to szkolenia z PRINCE2® 6th edition, PRINCE2® (2009), AgilePM®, PRINCE2 Agile®, AgilePM® & AgileBA®, AgileSHIFT®, FRIS®, Facilitation, Dobre praktyki PMBOK® Guide, Change Management, MSP®, MoP®, P3O®, M_o_R®, Zarządzanie Jakością w Projektach, Podstawy Zarządzania Projektami, a także Zaawansowane Zarządzanie Projektami.

Agile&Scrum

W tej grupie można się szkolić w zakresie Agile Business Consortium Scrum Master, AgilePM®, Management 3.0, AgileBA®, Scaled Agile Framework (SAFe®), SCRUM – szkolenia autorskie, SCRUMstudy / SBOK Guide, PRINCE2 Agile® i PMI-ACP®.

Inżynieria oprogramowania

Inżynieria oprogramowania oraz Design Thinking i Lean Startup

Z dziedziny inżynierii oprogramowania Inprogress proponuje pogłębianie wiedzy z dziedziny IREB CPRE, UML, ISTQB® oraz Eksperta Inżynierii Wymagań. W Design Thinking i Lean Startup znajdują się warsztaty z Moderator Design Thinking, Akademii Trenera Foundation (poziom podstawowy), Podstawy Design Thinking oraz Lean Startup – zwinność oraz potęga eksperymentu w projektowaniu. Możliwe jest także odbycie szkoleń z narzędzi informatycznych takich jak Microsoft Excel i Microsoft Word.

Architektura organizacji

W tym obszarze można pogłębić wiedzę biorąc udział w Projektowaniu i budowie rozwiązań w architekturze SOA, Zarządzaniu Projektami w oparciu o MS Project, ISO 20000, ISO 27001 Information Security Management System Foundation, ISO 31000 Risk Manager, MoV®, COBIT® 5, Wdrożeniu zrównoważonej karty wyników – Balanced Scorecard, Metodyce budowy strategii przedsiębiorstwa i sztuce wyborów strategicznych, Architekturze korporacyjnej praktycznie, ITIL® v3, Budowie i wdrożeniu Planów Ciągłości Działania – BCM, Modelowaniu Procesów Biznesowych, P3O®oraz M_o_R®.

Usługi IT i dobre praktyki Pmbok Guide

Tutaj poszerzać można swe kompetencje poprzez uczestnictwo w ITIL® 4, DevOps, ITIL® (v3), ISO 20000, PMBOK Fundamentals i Akademii PMP®.

Szkolenia Managerskie

W ofercie szkoleń managerskich występują Facilitation, Change Management, Management 3.0,Tajniki skutecznego zarządzania zespołem, Praktyki wspierające zarządzanie sobą w czasie, Zarządzanie czasem, Wykorzystanie metod scenariuszowych do optymalizacji procesów decyzyjnych, Zarządzanie zespołem, Efektywna selekcja personelu, Przywództwo w Zarządzaniu Projektami, System zarządzania przez cele, Praca z trudnym klientem oraz Trening asertywności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here