Wydrukuj książkę i skorzystaj ze wspaniałej okładki w stylu 3D Touch

0
541

Wydruk książki to zajęcie czasochłonne i wymagające. Należy się do niego odpowiednio przygotować, nie tylko tworząc odpowiednie materiały, ale także całą koncepcję. Co więcej, nawiązanie współpracy z dużym wydawnictwem może być niezwykle trudne. Na szczęście obecnie każdy może stworzyć już swój własny projekt i wydać go, korzystając z pomocy drukarni cyfrowej, oferującej przygotowanie spersonalizowanych książek w nakładzie dokładnie dopasowanym do potrzeb wydającego.

Drukarnia cyfrowa, która wydrukuje małe i większe nakłady książek

Druk cyfrowy to obecnie jedna z najbardziej zaawansowanych metod druku, pozwalająca na uzyskanie zoptymalizowanych warunków wydruku, w tym wydruku w małym nakładzie. Co więcej, drukarnie cyfrowe są w stanie bardzo szybko zwiększyć nakład, jeśli tylko występuje na niego odpowiednie zapotrzebowanie.

Co więcej, materiały przygotowane za pomocą druku cyfrowego łatwo poddają się dalszej obróbce, w tym, przede wszystkim, takim zabiegom jak sztancowanie czy pokrywanie lakierem lub folią. W efekcie można więc uzyskać przepiękne efekty i wspaniałe dzieła, których koszt jest odpowiednio zoptymalizowany.

Twój wybór oprawy

Oprawa książki to bez wątpienia jeden z jej najważniejszych elementów, przyciągający spojrzenie i sprawiający, że osoby zainteresowane tytułem podejmą ostateczną decyzję: sięgnąć po książkę, czy nie. Do wyboru są dwa najważniejsze typy opraw: miękka i twarda. Warto także zauważyć, że każda z nich może dodatkowo różnić się pod względem sposobu mocowania kartek: mamy zatem oprawy klejone oraz szyte. W przypadku miękkich okładek dostępne są także oprawy spiralne.

3D Touch – spraw, aby twoja oprawa była niezapomniana

Jeśli pragniesz, aby twoje dzieło było jak najbardziej wyróżniające się spośród wielu podobnych, polecamy sięgnąć po technikę zdobienia okładek, jaką jest 3D Touch. Jest to nowoczesny sposób uszlachetnienia okładki, polegający na pokrywaniu jej specjalną folią w systemie 3D. Dzięki temu okładka nabiera niezwykłego charakteru i czaru, stając się delikatnie wypukłą. Dzięki temu okładka nabiera prawdziwego życia: nie dość, że jest piękna wizualnie, to jeszcze zapewnia wrażenia sensoryczne podczas jej dotykania. To sprawia, że cała książka wydaje się bardziej szlachetna i przyciąga spojrzenia potencjalnych czytelników. Dzięki temu chętniej po nią sięgną, więc nie wahaj się i skorzystaj!

Nie tylko książki

Drukarnia cyfrowa Totem, której pełna oferta znajduje się pod adresem totem.com.pl, oferuje nie tylko wydruk książek, ale również innych materiałów, w tym broszur, folderów czy materiałów reklamowych innych rodzajów. Dzięki temu pozwala na uzyskanie dokładnie takich materiałów, jakie są w danej chwili potrzebne – zawsze w najwyższej jakości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here