Aplikacja PitBot

Coroczne rozliczanie podatku PIT nie należy do najprzyjemniejszych czynności. Nie czekamy z niecierpliwością na czas, w którym otrzymamy od pracodawcy rozliczenie i będziemy musieli złożyć wszystkie niezbędne dokumenty w urzędzie skarbowym. A co jeśli powiemy Ci, że proces ten może być łatwy i wygodny? Że nie będziesz musiał nawet wstać z łóżka? Poznaj aplikację PitBot!

Pełna wygoda i minimum formalności – postaw na aplikację PitBot

Tak jak Ty, wielokrotnie przechodziliśmy przez żmudne przygotowywanie i dostarczanie zeznania podatkowego. W pewnym momencie stwierdziliśmy jednak, że mamy tego dosyć – musi być przecież prostszy sposób! I tak powstała nasza aplikacja do rozliczania PIT. PitBot to nowoczesne narzędzie, które ułatwi ci załatwienie wszystkich formalności. Nie będziesz musiał za każdym razem wpisywać ręcznie wszystkich danych i  przeliczać wszystkich kwot. Cały proces jest zautomatyzowany i zoptymalizowany, zapewniając pełną wygodę.

Nasz aplikacja została w pełni przystosowana do potrzeb użytkownika – posiada przejrzysty funkcjonalny interfejs, dzięki czemu wszystko będzie niezwykle proste i intuicyjne.

Aplikacja PitBot – jak rozliczyć PIT 11?

Jak dokładnie wygląda rozliczenie przez naszą aplikację? Wszystko odbywa się tu bez wychodzenia z domu, uciążliwego stania w korku oraz w kolejkach w urzędzie – w 100% przez internet. Jest szybko i wygodnie – warto zaoszczędzić cenny czas i skupić się na rzeczach, które lubimy robić. 

Aby rozliczyć PIT 11, wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Zacznij od ściągnięcia aplikacji i założenia bezpłatnego konta. Nie musisz się martwić – nie ma tu żadnych ukrytych kosztów. Następnie znajdź interesującą Cię funkcję. Teraz wystarczy, że uzupełnisz wszystkie wymagane pola. Po wprowadzeniu swoich danych możesz przesłać swój formularz do urzędu. Dokładnie – cała procedura zajmuje wyłącznie kilka chwil i parę kliknięć. To wygoda, jakiej jeszcze nie było a którą na pewno potrzebujesz.

Pobierz nasz program za darmo –  szybko i wygodnie

Narzędzie PitBot obejmuje możliwość rozliczenia przychodów we wszystkich pozycjach, również tych z zagranicy. Nasz program przystosowany jest na wszystkie na urządzenia z systemami Android i iOS. Z myślą o osobach preferujących korzystanie z komputerów stacjonarnych PitBot funkcjonuje również jako aplikacja webowa – nie zamykamy się na żadne rozwiązania! PIT 11 ONLINE – najszybciej z aplikacją PitBot!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here