Co powinien oferować nowoczesny system HR

Zarządzanie procesami w obrębie przedsiębiorstwa to skomplikowane i wielotorowe zadanie, które należy dostosować do zakresu działań firmy. Niezależnie od branży, w obrębie której działa Twój biznes, program kadrowo płacowy musi zapewniać wsparcie w wyliczaniu wynagrodzeń, harmonogramowaniu urlopów czy monitorowaniu rzeczywistego czasu pracy. Powyższe funkcjonalności to jedynie niewielka część możliwości, jakim dysponuje oprogramowanie kadrowo płacowe. Jakie elementy odróżniają kompletny system HR od takiego, który zaspokaja zaledwie podstawowe potrzeby?

System HR, z którego skorzysta każdy pracownik

W każdej firmie najważniejszym beneficjentem wdrożenia kompleksowego oprogramowania ERP (ang. Enterprise Resource Planning – zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa) jest dział kadr i płac.

Dzięki rozbudowanej funkcjonalności systemów ERP, pracownicy działu HR & Payroll zyskują dostęp do niezwykle przydatnych i kompleksowych narzędzi. Korzyści, wynikające z ich wykorzystania, dotyczą oszczędności czasu i „mocy przerobowej” pracowników. W momencie, gdy część codziennych obowiązków pracownika ulega automatyzacji, dział zyskuje dodatkowe roboczogodziny, który można zagospodarować zgodnie z aktualnymi potrzebami firmy.

Kompleksowy system HR to przetestowane, praktyczne narzędzie, które uwzględnia wszystkie potrzeby, sygnalizowane przez rozmaite przedsiębiorstwa. Jedną z kluczowych możliwości, dzięki której system HR sprawdzi się w każdej działalności, jest integracja danych z platformami, nadzorującymi dokumenty PIT, ZUS czy PPK, opierające się na weryfikacji ePUAP.

System HR w Twojej kieszeni

System HR

Źródło: TETA Air – Rozwiązanie HR stworzone do obsługi kadrowo-płacowej

Dostosowany do najnowszych standardów system HR cechuje się również pełną swobodą w zakresie doboru urządzenia dostępowego. Użytkownik ma do wyboru m.in. komputer stacjonarny, laptop, smartphone czy tablet. Jedyny wymogiem, stawianym przed danym urządzeniem, jest obsługa jednej z wiodących na rynku przeglądarek: Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox. Każdy pracownik, dysponujący osobistym profilem w obrębie firmy, zyska dostęp do szeregu indywidualnych danych, związanych m.in. z urlopami, grafikiem pracy, monitorowaniem czasu pracy oraz rozliczaniem ewentualnych nadgodzin.

Aby system HR mógł cechować się nieograniczoną dostępnością, niezwykle ważnym jest, aby był on wdrożony jako rozwiązanie chmurowe. Działanie na chmurze wiąże się nie tylko z wygodą – odznacza się również brakiem jakichkolwiek dodatkowych wydatków, związanych ze stworzeniem infrastruktury i inwestycją w sprzęt. Jaki system HR spełnia wszystkie powyższe wymagania?

TETA-AIR – kompleksowy system HR, z którym możesz więcej

Kompleksowe oprogramowanie HR o nazwie TETA-AIR stanowi remedium na wiele problemów, z jakim na co dzień muszą mierzyć się specjaliści z działu kadr i płac. TETA-AIR to zaawansowana infrastruktura, oferująca swoim użytkownikom szereg rozmaitych funkcjonalności. System HR od TETA to usługa, na której skorzysta każdy pracownik Twojego przedsiębiorstwa, niezależnie od stanowiska i doświadczenia. Już dziś zapoznaj się z program TETA-AIR i przekonaj się, że system HR może wnieść nową jakość w codzienne procesy w Twojej firmie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź naszą stronę: www.Teta-Air.pl

Źródło: TETA Air – Rozwiązanie HR stworzone do obsługi kadrowo-płacowej,

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here