Montersi z ofertą systemów zabezpieczeń i pakietem szkoleń

Planujesz instalację systemu zabezpieczeń w swoim domu, zakładzie produkcyjnym lub sklepie? Chciałbyś kupić skuteczny system, ale nie znasz się na sprzęcie i boisz się, że przepłacisz? Koniecznie odwiedź sklep internetowy Montersi.pl.

Sklep internetowy Montersi.pl to wyjątkowe miejsce w sieci, wyspecjalizowane w ofercie wysokiej jakości urządzeń do różnorodnych systemów zabezpieczeń gotowych do zainstalowania w każdym domu, sklepie czy zakładzie produkcyjnym. Znajdziecie tu tysiące urządzeń i akcesoriów, które pozwalają skompletować system dobrany dokładnie do własnych potrzeb. Dzięki temu nie tylko zyskacie pewność, że kupiliście coś, co jest wam naprawdę potrzebne, ale także dużo zaoszczędzicie na przesyłkach. Zwłaszcza, że sklep Montersi to firma oferująca profesjonalne doradztwo w zakupach.

Tysiące urządzeń w jednym miejscu

Zakupy w sklepie Montersi.pl to ogromna wygoda. Klienci mogą wybierać wśród różnorodnych urządzeń do telewizji przemysłowej, systemów alarmowych, systemów PPOŻ, domofonów i wideodomofonów, automatyki do bram, szlabanów, kontroli dostępu, nagłośnienia, domów inteligentnych, sieci LAN, radiokomunikacji, przewodów oraz systemów zasilania. Wszystko dostępne jest w jednym miejscu.

Autoryzowane partnerstwo z markami BCS oraz Satel

Sklep Montersi od ponad dekady jest oficjalnym partnerem marek BCS oraz Satel. Dzięki temu klienci znajdą tu pełen asortyment urządzeń wyprodukowanych przez te firmy. Druga z nich oferuje ponad 400 produktów do systemów alarmowych, automatyki domowej, sygnalizacji pożarowej, kontroli dostępu oraz monitoringu.

Z kolei współpraca Montersów z BCS może cieszyć zwłaszcza instalatorów, którzy chętni wybierają urządzenia do monitoringu tej właśnie marki. W sklepie Montersi na przykład kilkaset modeli kamer oraz kilkadziesiąt modeli rejestratorów. Osobom, które kupią sprzęt BCS w sklepie Montersi.pl firma oferuje m.in. usługę gwarancyjno-serwisową w razie awarii, pełen asortyment sprzętu marki, szybką wysyłkę, pomoc przy rozwiązywaniu problemów technicznych oraz atrakcyjną ofertę na urządzenia BCS.

Oferta specjalistycznych szkoleń u Montersów

Poza działalnością handlową Montersi oferują także różnorodne szkolenia techniczne dla osób chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, głównie dla instalatorów systemów zabezpieczeń. Wejdź na stronę www.montersi.pl i przekonaj się sam, ile możesz zyskać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here