Firmowe Wyjazdy Integracyjne

Góry są jednym z popularniejszych kierunków wyjazdów integracyjnych. Nie sposób się temu dziwić! Polskie pasma, Bieszczady, Tatry, Karkonosze czy Sudety, są nie tylko malownicze, ale i pełne atrakcji. Sprawdź koniecznie jak zaplanować wyjazd firmowy w góry dla swojego teamu, by bawić się dobrze, poznawać się i zacieśniać więzi.

Jakie atrakcje warto zorganizować, podczas wyjazdu integracyjnego w górach?

Polskie góry są bardzo ciekawym miejscem na wyjazd integracyjny nie tylko zimą, jednak ta pora roku umożliwia skorzystanie z takich atrakcji jak: nauka jazdy na nartach lub zawody narciarskie, a także wyścigi na skuterach śnieżnych. Ponadto bardzo ciekawymi propozycjami atrakcji na wyjazd integracyjny o każdej porze roku są: gry terenowe, zagadki na tzw. trasach questingowych, spotkania z podróżnikami, jazda na quadach, nauka tańca góralskiego i napad zbójnicki. Fanom ekstremalnych wrażeń z pewnością do gustu przypadnie możliwość sprawdzenia swoich sił na trasie downhillowej, w raftingu czy off-roadzie. W celach relaksacyjnych pracownikom można zaproponować: warsztaty jogi, tworzenie rzeźb w lodzie, skorzystanie ze SPA dostępnego w wybranym hotelu czy zwiedzanie okolicy. Nie tylko w przypadku braku pomysłu na integrację i ciekawy sposób na spędzenie czasu z pracownikami warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Wyjazdy firmowe w góry z Bcamp mogą obfitować w takie atrakcje jak park linowy za dnia bądź nocą i paintball. Dodatkowo firma oferuje także:

  • zabawy integracyjne pozwalające na team building,
  • marsz na orientację,
  • strzelnicę,
  • leśny tor przeszkód,
  • kuligi,
  • biesiady góralskie,
  • bankiety z DJ-em,
  • pokazy barmańskie.

Dzięki tak zróżnicowanym atrakcjom zorganizowanym przez profesjonalistów zyskuje się pewność, że każdy z uczestników wyjazdu będzie się świetnie bawić.

Dlaczego warto pojechać na wyjazd integracyjny w góry?

Wyjazd integracyjny w góry ma wiele korzyści. Pozwala nie tylko zrelaksować się, odpocząć oraz świetnie bawić się w gronie współpracowników. Wywiera także ogromny wpływ na dalszą współpracę. Integracja poza miejscem pracy stanowi niezwykle istotny element wdrażania nowych pracowników, którzy mogą poznać osoby z pracy w mniej oficjalnych warunkach oraz rozeznać się w panujących między nimi relacjach. Dodatkowo dla wszystkich pracowników wyjazdy integracyjne to wspaniała okazja do poprawy kontaktów, zwłaszcza pomiędzy zwaśnionymi współpracownikami lub osobami, które nie współpracują ze sobą na co dzień. Dzięki tego typu wycieczkom pracodawca może poznać swoich pracowników z innej perspektywy, zaobserwować ich zachowanie w niecodziennych sytuacjach, jak i poznać ich słabe oraz mocne strony. Ponadto warto podkreślić, że integracja firmowa w górach to świetna metoda na nagrodzenie pracowników za ich wyniki, zmotywowanie do dalszego działania oraz możliwość zbudowania pozytywnego wizerunku firmy.

O czym należy pamiętać, organizując wyjazd integracyjny w góry?

Podstawą udanego wyjazdu integracyjnego w góry są określenie jego celu oraz dokładne zaplanowanie wszelkich kwestii związanych z nim, m.in. transportu, zakwaterowania czy atrakcji. Niezwykle ważne jest, aby mieć plan B na każdą okoliczność, dzięki czemu jedno niepowodzenie nie zburzy całego wyjazdu. Warto zadbać o to, aby rozrywki były zróżnicowane, tak aby każdy znalazł coś dla siebie oraz pamiętać, ze nie ma jednego niezawodnego sposobu na usatysfakcjonowanie wszystkich. Dobry pomysłem może być wcześniejsze przeprowadzenie ankiety wśród pracowników, która dotyczyć będzie ich preferencji odnośnie do wyjazdu. Przed wyjazdem należy szczegółowo zaplanować wspólne zadania w grupach, które pozwolą na zintegrowanie się pracowników oraz warsztaty, w których wezmą udział. Dzięki rzetelnemu programowi będzie możliwe dokładne oszacowanie kosztów przedsięwzięcia oraz wprowadzenie ewentualnych modyfikacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here