Karta pamięci 512 GB

Karta pamięci microSD do smartfona powinna być przede wszystkim pojemna, aby zapewniła zapas przestrzeni na różne dane, ale również odpowiednio wydajna i bezpieczna, aby przez cały okres eksploatacji zapewnić bezproblemową pracę. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

Szukając nowej karty pamięci microSD do smartfona, gdy w tym przestrzeń na dane zaczyna się kończyć, najlepiej zainwestować w topowe rozwiązanie, czyli pojemność co najmniej 256 GB. Nowoczesne smartfony mają co najmniej 128 GB pamięci wewnętrznej, więc wybór takiej samej, lub mniejszej, jest raczej nieopłacalny i na krótką metę. 

Karta pamięci microSD dla najbardziej wymagających

Jeśli ktoś szybko zapełnił 128 lub 256 GB pamięci wbudowanej w smartfonie, zakup mniejszej lub takiej samej może być nieopłacalny. To rozwiązanie na chwilę! Nie ma sensu się ograniczać, a po prostu wybrać odpowiedni model o dużej pojemności, który sprawdzi się w każdych, nawet najbardziej wymagających zadaniach. Gracze i użytkownicy profesjonalni, którzy smartfon używają do pracy (np. fotografia) cenią bezkompromisowe parametry, a takowe oferuje linia kart pamięci microSD Samsung PRO Plus. Użytkownicy mogą wybierać spośród wariantów o pojemności 128, 256 oraz 512 GB, a każdy z nich gwarantuje bezkompromisowe rozwiązania, jak również rewelacyjne transfery danych – do 160 MB/s w odczycie i do 120 MB/s podczas zapisu danych na karcie.

Duża przestrzeń na multimedia i dane na co dzień

Gracze wymagają topowej wydajności i przestrzeni, ale jeśli ktoś nie planuje korzystać ze smartfona jak z konsoli do gier, a jedynie okazjonalnie do oglądania filmów w wysokiej rozdzielczości, priorytetem będą zapewne pojemność i dobre transfery danych, a to wszystko w rozsądnej cenie. Ciekawą propozycją będzie zatem karta pamięci microSD z serii EVO Plus o pojemności nawet 512 GB (są również warianty o pojemności 64, 128 oraz 256 GB). To idealna recepta dla tych, którzy z jednej strony wymagają wysokiej wydajności i przestrzeni, ale z drugiej wolą zainwestować w bardziej pojemną, a nie najszybszą kartę. Samsung EVO Plus to karta zgodna ze standardami UHS-I i klasą szybkości U3 (Klasa 10) co oznacza szybkości odczytu danych do 130 MB/s. 

Nie da się ukryć, że karty pamięci microSD Samsung z serii PRO Plus oraz PRO Evo to odpowiednie rozwiązania dla każdej grupy odbiorców. Bez znaczenia, czy ktoś jest wymagającym i szukającym najwyższej wydajności graczem, czy też uczniem bądź blogerem, który oczekuje przestrzeni na swoje dane i multimedia. 

 

Artykuł powstał przy współpracy płatnej z Samsung Electronics Polska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here