Program Post-MBA – oferta dla absolwentów studiów MBA

Osoby, które decydują się na studia MBA, to niezwykle ambitni menedżerowie,  czujący potrzebę ciągłego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności. Może okazać się, że nawet po zdobyciu tytułu Master of Business Administration, będą szukać kolejnych wyzwań. Świetną propozycją dla nich jest program Post-MBA.

Co po studiach MBA? Program dla absolwentów MBA

Uczestnictwo w programie MBA to dla wielu osób niezwykłe przeżycie. Absolwenci mogą pochwalić się nie tylko tytułem Master of Business Administration, ale również,  zbudowaną siecią kontaktów biznesowych (będących efektem networkingu ), znajomością praktyk w innych branżach, czy bogatszą wiedzą z zakresu zarządzania, marketingu, HR i finansów.

Zazwyczaj absolwenci MBA nie rezygnują jednak z dalszego rozwoju. Osoby, które ukończą program MBA, często szukają szkoleń i kursów w podobnej formule, opartej na wymianie doświadczeń z innymi praktykami. Dla takich osób idealną opcją może być zapisanie się do programu Post-MBA (https://www.studiamba.wsb.pl/oferta-studiow/gdansk/o-programie) – prowadzonego przez Wyższą Szkołę Bankową w Gdańsku, stworzonego specjalnie z myślą o absolwentach MBA.

Program mentorski dla liderów biznesu i ambitnych menedżerów

Program Post-MBA prowadzony przez WSB w Gdańsku jest kierowany do aktywnych menedżerów i przedsiębiorców, którzy chcą kontynuować wymianę doświadczeń w obszarze szeroko rozumianego biznesu, a dodatkowo zależy im na poszerzeniu swojej sieci kontaktów biznesowych. Program, z założenia, został zaprojektowany jako naturalna, mniej sformalizowana kontynuacja studiów MBA. Warto  zaznaczyć, że do udziału w programie Post-MBA mogą aplikować również osoby, które nie uzyskały wcześniej tytułu Master of Business Administration.

Na program Post-MBA składa się cykl sześciu sesji szkoleniowo-inspiracyjnych z przedstawicielami świata biznesu i sfery publicznej oraz najbardziej cenionymi wykładowcami studiów MBA w WSB w Gdańsku. Dzięki temu osoby, które nie ukończyły programu MBA (lub zdobyły tytuł na innej uczelni) mają szansę na wzięcie udziału w zajęciach prowadzonych przez najlepszych.

Co istotne, sesje są organizowane raz na kilka tygodni (dzięki czemu nie zakłócają rytmu pracy zawodowej), a jednocześnie mają niezwykle intensywny charakter. Zajęcia odbywają się w przestrzeni konferencyjnej, co sprzyja wymianie doświadczeń oraz tworzeniu i rozwijaniu swojej sieci networkingowej. Każda sesja jest prowadzona przez innego eksperta i dotyczy konkretnego zagadnienia.

Program Post-MBA to zatem świetna propozycja przede wszystkim dla absolwentów MBA, którym forma programu spodobała się tak bardzo, że chcieliby kontynuować to doświadczenie. Nie ma jednak żadnych przeszkód, by w sesjach wzięli udział również menedżerowie, kierownicy i przedsiębiorcy, którzy nie mieli wcześniej styczności ze studiami MBA, a chcieliby nawiązać nowe znajomości biznesowe, wymienić się doświadczeniami czy uzupełnić posiadaną wiedzę.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here