Radca prawny w Gdyni

0
1609

W świetle obowiązujących przepisów wszystkie organy administracji publicznej powinny wydawać decyzje i postanowienia na podstawie przepisów prawa. Niestety, wielokrotnie dochodzi do sytuacji, w których uzasadniony interes obywatelski został zbagatelizowany. Ciężko jest samodzielnie walczyć z bezprawiem urzędniczym, dlatego zdecydowanie warto skorzystać w tym zakresie z pomocy prawnika. Taki fachowiec bez problemu wytknie organowi wszelkie uchybienia, których ten się dopuścił, wydając decyzję w danej sprawie.

Radcy prawni Gdynia to profesjonaliści, którzy strzegą interesu obywateli. Zaraz po zleceniu im sprawy przechodzą oni do działania. W pierwszej kolejności zbierają niezbędny materiał, który będzie mógł zostać wykorzystany w toku postępowania odwoławczego. Jednocześnie zostaną opracowane pisma procesowe, które nie tylko będą wykazywały błędy, jakich dopuścił się organ, ale również argumentację przemawiającą za uchyleniem decyzji i przekazaniem sprawy do ponownego rozpatrzenia w pierwszej instancji.

Duże znaczenie ma fakt, iż radca prawny w Gdyni może występować przed każdym organem – począwszy od podatkowych, skończywszy na urzędach miejskich. Dzięki pasji i zaangażowaniu, jakie cechują działania prawników, możliwe jest błyskawiczne rozstrzygnięcie sprawy. Przede wszystkim korzystają oni z dopuszczalnych prawnie instytucji, takich jak ponaglenie czy wniosek o ponowne rozpatrzenie sprawy.

Procedury są bardzo skomplikowane, dlatego zdecydowanie warto powierzyć sprawę do prowadzenia fachowcowi, który się dobrze na tym zna. Na stronie www.radcaprawny-trojmiasto.pl znajdują się praktyczne informacje na temat tego, jak skutecznie walczyć z bezprawiem urzędniczym. Wbrew pozorom nie jest to zadanie łatwe, jednakże przy zachowaniu cierpliwości możliwe jest uzyskanie orzeczenia, które poświadczy wydanie decyzji bądź postanowienia z rażącym naruszeniem przepisów prawa. W takiej sytuacji zainteresowany może wystąpić z dodatkowymi roszczeniami, takimi jak wniosek o przyznanie mu odszkodowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here