Jak rozkręcić własny biznes?

Zastanawiasz się nad otwarciem własnej firmy? A może masz już dobrze przygotowany biznes plan, lokal, wykwalifikowanych pracowników i jedyne co ci brakuje to dobry program do fakturowania? Jeżeli tak, to chcemy podpowiedzieć ci rozwiązania, które na pewno sprawdzą się w biznesie, pomogą ci w sprzedaży i nie tylko.

Jaki program do fakturowania będzie najlepszy?

Poszukując programu do wystawiania dokumentów na pewno warto zwrócić uwagę na jego funkcje oraz to, co dodatkowo oferuje producent. Niektóre oprogramowania można przetestować za darmo i tym samym posprawdzać oferowane opcje. Tak jest w przypadku programów od MEGA-TECH, czyli Faktura Small Business i Faktura Small Business Handel. Programy te można za darmo przetestować. Ilość funkcji, które w nich znajdziemy jest ogromna i każda z nich ma swoje zastosowanie niezależnie od prowadzonego biznesu. Programy te są bardzo uniwersalne. Producent zadbał o to, aby mógł z nich skorzystać zarówno zwolniony z VAT, jak i czynny podatnik. Mozliwa jest wiec faktura VAT oraz faktura bez VAT. Program Faktura Small Business Handel jest bardziej rozbudowany w porównaniu z Faktura Small Business. Zawiera on moduł magazyny, który dostarcza wielu przydatnych funkcjonalności do prowadzenia gospodarki magazynowej. 

Czy programy do faktur mogą wpłynąć na rozwój firmy?

Przydatność opcji, które oferują programy znacznie może wpłynąć na sprzedaż. Przeprowadzanie transakcji, a tym samym zadowolenie klientów jest zależne od wielu czynników. Programy, które oferuje MEGA-TECH pozwalają przeprowadzić transakcje szybko i bezproblemowo. Wszystko dzięki wbudowanym opcjom przyśpieszających i ułatwiających pracę przedsiębiorcy. W Faktura Small Business i Faktura Small Business Handel można wystawiać faktury w kilka minut z uwagi na np. możliwość szybkiego pobierania danych kontrahentów z bazy CEIDG gdy znany jest numer NIP firmy. Dodatkowo w przypadku faktur w walutach obcych programy pobiorą automatycznie z NBP średni kurs waluty na dany dzień. Przygotowane pliki można również szybko eksportować do znanych programów księgowych czy wysyłać do klientów e-mailem. Odszukanie dokumentów jest proste z uwagi na wiele możliwości kategoryzacji plików. Wprowadzane dane można dowolnie oznaczać. Zarówno jeden jak i drugi program do wystawiania faktur posiada przydatne raporty i analizy np. sprzedaży, najlepszych czy najgorszych klientów, co znacznie pomaga w wyznaczaniu kierunków rozwoju firmy.

Dodatkowe usługi od producenta

MEGA-TECH swoim klientom oferuje możliwość skorzystania z pomocy technicznej. Taka usługa jest bardzo przydatna, np. gdy użytkownik chciałby uzyskać pomoc w zakresie aktualizacji programu czy uzyskać wsparcie w rozwiązaniu problemu. W programach FSB i FSBH użytkownik może również uruchomić usługę eArchiwum, czyli zdalnej kopii bezpieczeństwa, które pozwoli ochronić dane przed ich utratą np. gdy dojdzie do infekcji komputera.

Myśląc o własnym biznesie na pewno warto przetestować funkcje programów oferowanych przez firmę MEGA-TECH. Wersja testowa dostępna jest na stronie producenta: https://www.mega-tech.com.pl. To programy idealne dla małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą bezpiecznie fakturować w zgodzie z obowiązującymi regulacjami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here