Szybki sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie bez wkładu

Zakupy to nieodłączna część naszego życia. Coraz częściej robimy je przez Internet, aby zaoszczędzić pieniądze, czas i nerwy na staniu w kolejkach. Ale to jeszcze nie wszystkie zalety tego typu zakupów. Zamawiając online można zarobić dodatkowe środku nie inwestując przy tym ani złotówki. Wszystko za sprawą cashbacku, dzięki któremu kupujący otrzymuje zwrot części pieniędzy wydanych podczas internetowych zakupów. Poznaj fenomen, który odmienił zakupy w sieci.

Cashback – zarabianie przez kupowanie

Niemal każdy z nas codziennie coś kupuje. Co jakiś czas trzeba zapełnić lodówkę, kupić nową kurtkę na zimę czy wymienić meble w sypialni. Zamawiając online, można zyskać dodatkowe pieniądze za zakupy, które i tak trzeba zrobić. Jak to możliwe? To bardzo proste. Cashback to innowacyjna usługa, która zagościła na polskim rynku kilka lat temu. Serwisy oferujące zwroty za zakupy online w swoich sklepach partnerskich otrzymują prowizję, którą następnie dzielą się ze swoimi użytkownikami. To idealna symbioza dla wszystkich zainteresowanych darmowymi pieniędzmi: użytkownik zarabia kupując, serwis cashback otrzymuje wynagrodzenie za działania reklamowe dla swoich partnerów, a sprzedawca zyskuje lojalnych klientów, którzy zaopatrują się u niego w ulubione produkty. Każda ze stron odnosi w ten sposób korzyści.

Cashback – pieniądze bez żadnego wysiłku

Z cashbackiem zarabianie podczas internetowych zakupów jest bardzo proste. Wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie internetowej wybranego serwisu oferującego tego typu usługi i rozpocząć zakupy. Zazwyczaj zarejestrować się można za pośrednictwem adresu e-mail lub konta na Facebooku. Gdy konto jest już aktywne, najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać jest to, aby przed złożeniem zamówienia przekierować się ze strony serwisu  do wybranego sklepu. Tylko w ten sposób sprzedawca rozpozna, że zakupy zostały zrobione za jego pośrednictwem, a za transakcję zostanie wypłacona prowizja. Nie zbiera się żadnych punktów czy pieczątek, które następnie można wymienić na określony towar lub dodatkowe rabaty. Bonus w postaci cashbacku jest przelewany bezpośrednio na konto bankowe bez żadnych opłat i ukrytych haczyków. 

Tipli.pl – najlepiej oceniany serwis cashback w Polsce

Na polskim rynku działa kilka serwisów cashback. Wśród nich znajduje się Tipli.pl – najwyżej oceniany serwis w Polsce, dzięki któremu można otrzymać nawet 25% zwrotu za zakupy, a uzbierane pieniądze można przelewać na konto bankowe już od 1 grosza  – bez dodatkowych opłat i konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. Serwis Tipli cały czas się rozwija i pozyskuje nowych partnerów, aby za jego pośrednictwem bez najmniejszych problemów można było kupić to, na co ma się ochotę. Obecnie na portalu znajduje się ponad 815 sklepów, a lista partnerów powiększa się z każdym dniem. Ponadto Tipli na pierwszym miejscu stawia sobie zadowolenie i satysfakcję  swoich użytkowników, dlatego Obsługa Klienta stara się odpowiadać na wszystkie potrzeby użytkowników w najkrótszym, możliwym czasie. Z usługi na stronie internetowej można zacząć korzystać od razu po rejestracji. Wystarczy wybrać dowolny sklep z listy dostępnej na stronie, przekierowań się do niego za pomocą przycisku “Kup teraz” i złożyć zamówienie. Nagroda w postaci cashbacku pojawi się na koncie użytkownika w ciągu 48 godzin od chwili zrealizowania zamówienia w sklepie.

tipli

Czy wiesz, że…? Za pośrednictwem Tipli możesz zyskać nawet 4% zwrotu za zakupy w bonprix. Skorzystaj i zachwycaj wszystkich swoimi stylizacjami. 

Tipli – oszczędzanie na pierwszym miejscu

Z Tipli nie tylko można zyskać darmowe pieniądze dzięki cashbackowi, ale również zainspirować się poradami, skorzystać z ekskluzywnych zniżek czy wziąć udział w konkursach z niesamowitymi nagrodami. Serwis na swojej stronie internetowej publikuje również gazetki promocyjne najpopularniejszych sklepów w Polsce, z którymi planowanie cotygodniowych wydatków stanie się dziecinnie prostym zajęciem i nieocenionym sposobem na podreperowanie domowego budżetu. To sposób na nowoczesne oszczędzanie dla wszystkich zabieganych i tych, którzy chcą móc pozwolić sobie na więcej. Chowanie pieniędzy do skarpety czy pod poduszkę już dawno wyszło z mody i przestało przynosić jakiekolwiek zyski. 

Cashback z Tipli – ile rzeczywiście można zyskać?

Zarabianie z cashbackiem to realna korzyść w postaci gotówki, którą można wykorzystać na spełnianie swoich marzeń. Ile można zyskać rezerwując rozrywkę na weekend, kupując buty na zimę czy wymieniając starą lodówkę na nową? Lot widokowy helikopterem nad Warszawą to koszt 333 zł, a dzięki Tipli aż 5% tej kwoty wraca do użytkownika obniżając koszty o 12,82 zł. Za dobrej jakości buty na zimę w sklepie Deichmann trzeba zapłacić około 230 zł. Korzystając z usługi cashback kupujący zyskuje 4% tej kwoty na swoje konto, co oznacza oszczędność o wartości 7,08 zł. Z kolei dobrej klasy lodówka w sklepie Redcoon kosztuje około 1600 zł. Tipli oferuje 1,5% cashbacku, co daje 18,48 zł zysku. W ten sposób w sumie 38,38 zł wraca do kupującego – wprawdzie nie jest to kwota, która zwala z nóg, ale biorąc pod uwagę fakt, że nie wymaga spełniania żadnych skomplikowanych warunków, to doskonały sposób na małe oszczędności. Cashback to stała zniżka, w związku z czym nie jest limitowana czasowo, a skorzystać z niej można w każdym momencie, gdy tylko przyjdzie czas na kolejne zakupy.

zakupy z cashbackiem

Jak widać zakupy z cashbackiem to czysty zysk. Nie dość, że nie potrzeba żadnych pieniędzy na start, to jeszcze pieniądze trafiają na konto bez żadnego wysiłku – dlatego dłużej się nie zastanawiaj, dołącz do klubu zakupowego Tipli i zacznij zarabiać na swoich zakupach. Pieniądze nie rosną na drzewach, ale z cashbackiem rosną na Twoim koncie podczas internetowych zakupów. Grzechem byłoby nie skorzystać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here