Kartony na miarę

Pudełka kartonowe są jednym z najchętniej wybieranych opakowań. Odznaczają się całym szeregiem zalet, które decydują o ich popularności. Niestety, czasami zdarza się, że żadne pudełka nie pasują do danego towaru. Czasem też producent może zaplanować, że jego produkt zostanie dostarczony w specjalnym, idealnie dopasowanym opakowaniu. W takich przypadkach przydaje się zamówienie pudełek dostosowanych do danych towarów.

Pudełko dopasowane do towaru

Odpowiednie opakowanie może sporo zmienić w kwestii postrzegania danego produktu. Podczas zakupów często kierujemy się pierwszym wrażeniem, a bez wątpienia ładne opakowanie może sprawić, że wrażenie to będzie większe i lepsze. W szczególności pudełka, które nie mają klasycznych kształtów, są postrzegane jako bardziej nietypowe i czasem wręcz luksusowe. Warto w nie zainwestować, aby przyciągnąć większą ilość klientów.

Jednak nawet mówiąc o zupełnie zwyczajnych, szarych (czy też brązowych) pudełkach kartonowych, warto zwrócić uwagę na ich dopasowanie do potrzeb klienta. Opakowanie zawsze powinno odzwierciedlać wielkość towaru, wraz z ewentualnymi zabezpieczeniami, jakie będzie posiadał podczas transportu. Musi być także dopasowane do jego kształtów: czasem warto i w tym względzie postawić na nietypowe, zindywidualizowane rozwiązania, które pomogą dobrze chronić przedmiot w czasie transportu.

Najwyższa jakość wykonania

Nie tylko kwestia odpowiedniej wielkości oraz dopasowania powinna być brana pod uwagę, kiedy mówimy o pudełkach. Równie ważne jest przygotowanie pudełka, które wykonane jest z najwyższej jakości materiału, który nie jest podatny na rozdarcia czy krótkotrwałe zamoczenie. Warto zatem sięgnąć po takie opakowania, które wykonane są z odpornej tektury falistej 3- lub 5-warstwowej. Gwarantuje ona bezpieczny transport każdego przedmiotu, który znajdzie się w pudełku.

Warto zwrócić uwagę także na międzynarodową klasyfikację FEFCO. Pudełka, które spełniają jej wymagania, charakteryzują się prostą symboliką, która umożliwia wykorzystanie ich na całym świecie.

Chcesz mieć zindywidualizowane pudełka? Zamów ich projekt już teraz

Usługa projektowania zindywidualizowanych pudełek może być dostępna dla ciebie od zaraz. Pozwoli ci na uzyskanie dokładnie takiego opakowania, które będzie najlepiej odpowiadało produktom, które posiadasz, a dodatkowo stanie się wyróżnikiem twojej oferty na tle konkurencji.

Jeśli jesteś zainteresowany taką usługą, zapraszamy na stronę https://janbox.pl/oferta/projektowanie-opakowan/, gdzie znajdziesz dokładnie takie opakowania, jakich potrzebujesz. Twoją uwagę zwrócą także na pewno atrakcyjne ceny i fachowa obsługa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here