Szkolenia w Inprogress

Inprogress jest firmą szkoleniową działającą w branży od 2007 roku. Powstała w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości, a po trzech latach działania uzyskała status niezależnej firmy akredytowanej w zakresie szkoleń PRINCE2®. W 2011 roku otrzymała status firmy afiliowanej, ciągle poszerzając swą ofertę o nowe szkolenia. Dzisiaj jest jedną z najlepszych firm szkoleniowych w Polsce. W 2020 roku do swojej oferty dodała innowacyjny produkt – subskrypcję szkoleń Inprogress Plus.

Inprogress Plus – Strefa Nielimitowanego Rozwoju

W ramach Inprogress Plus Klient może wziąć udział w szkoleniach online (realizowanych na żywo, w czasie rzeczywistym, w języku polskim) przez dwa miesiące lub pół roku. Subskrypcja szkoleń odbywa się w ramach jednorazowej opłaty, a udział w szkoleniach nie ma limitu. Inprogress Plus zapewnia zdobycie nowych kompetencji oraz właściwe przygotowanie do akredytowanych egzaminów. Ponadto umożliwia opanowanie kompetencji miękkich, które z pewnością będą niezbędne w realizowaniu obowiązków zawodowych. Wszystko to odbywa się pod czujnym okiem ekspertów, którzy pomagają w ułożeniu odpowiedniej ścieżki szkoleń. Subskrybenci mogą wziąć udział w licznych webinarach, mini warsztatach, sesjach Q&A i dołączyć do zamkniętej grupy na Facebooku.

Akredytowane szkolenia z zarządzania projektami

Współcześnie rynek pracy oczekuje od przyszłych pracowników umiejętności z zakresu zarządzania projektami. Nawet gdy nie są one uwzględnione w wymaganiach to są istotną pozycją w CV, zwiększającą wartość kandydata. Warto więc pogłębić swą wiedzę w tym kierunku. Jest to szczególnie przydatne dla kierowników projektów, osób zarządzających oraz wszystkich członków organizacji, w których model pracy projektowej jest realizowany na porządku dziennym. By szerzej pochylić się tej tematyce należy zapoznać się z różnymi metodykami i ich specyfiką. Wśród najbardziej popularnych metodyk z zakresu zarządzania projektami wyróżnia się PRINCE2®,  oraz AgilePM® W Inprogress można zrealizować te szkolenia zarówno na poziomie Foundation (podstawowym) jak i Practitioner (zaawansowanym).

Metodyka PRINCE2®

To powszechnie znana metoda zarządzania projektami której początki sięgają 1989 roku Jest wykorzystywana przez organizacje z różnych branż i sektorów. PRINCE2 to metodyka formalna która charakteryzuje się ścisłym porządkiem. Jest idealna do realizacji złożonych projektów, stanowi pewnego rodzaju instrukcję która wskazuje o co zadbać na każdym etapie realizacji projektu.

Metodyka AgilePM®

Agile Project Management to zwinna metodyka zarządzania projektami. Oparta jest na podejściu The DSDM Agile Projekt Framework. Charakteryzuje ją elastyczność i dbanie o całkowite spełnienie potrzeb Klienta, a istotne w niej jest by je zrozumieć i opracować satysfakcjonujące rozwiązania. Metodyka ta jest idealna dla projektów których zakres może ulegać zmianie.

Pełna oferta szkoleń od Inprogress znajduje się na stronie https://inprogress.pl/.

PRINCE2® jest zarejestrowanym znakiem handlowym należącym do AXELOS Limited i używanym za zgodą AXELOS. Wszelkie prawa zastrzeżone.

APMG-International Agile Project Management, jest znakiem handlowym należącym do APM Group Ltd. AgilePM jest zarejestrowanym znakiem handlowym Agile Business Consortium Limited w Wielkiej Brytanii. P

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here